Alipay – китайська система для платежів

У 2004 році почала свою роботу китайська система для платежів Alipay. За кілька років існування сервіс отримав всесвітнє визнання, тому серед сучасних покупців все більше людей користуються саме цією системою для оплати товарів. Спочатку Alipay замислювався як сервіс для покупок на TaoBao. Через численні переваг система Аліпей почала працювати і з іншими магазинами.

В чому суть?

Alipay має ряд важливих функцій для любителів покупок в інтернеті. Для китайців система, зрозуміло, працює з набагато більшим набором функціоналу. Наприклад, у жителів Китаю є доступ до покупок квитків на літак, громадський транспорт, замовлення таксі та бронювання місць в різних місцях для відпочинку. Сьогодні кількість користувачів Аліпей перевищує 500 млн. З системою для платежів співпрацюють більш, ніж 25000 магазинів.

Alipay простий у використанні. Для того щоб зареєструватися, потрібно виконати кілька простих дій. До того ж, вам не доведеться вводити особисту інформацію (про вік, країну проживання і т.д.).

 Для реєстрації на Alipay потрібно:

  1. Створити аккаунт на сайті Aliexpress. Для цього заповніть форму, подану на сайті. Якщо у вас вже аккаунт, то виконайте вхід.
  2. На сторінці профілю знайдіть розділ «Мій Alipay» і зайдіть в нього.
  3. Після цього приступаємо до реєстрації аккаунта Alipay. Тут потрібно підтвердити адресу електронної пошти, ввести пароль і відповісти на три питання.
  4. Щоб додати потрібну банківську карту, слід зайти в особистий кабінет, заповнити основну інформацію про власника карти і про саму карту. Для підтвердження відправляється смс з кодом

Плюси Alipay

Популярність – це ознака стабільної і надійної системи, якої є Alipay. У сервісу є багато переваг, за рахунок яких він став популярним серед користувачів по світу. Головна особливість – це надійність. Коли мова йде про гроші і оборот при покупках в інтернеті, то клієнти магазину переживають за збереження коштів. Alipay залишають поза передачею інформацію третім особам про власника аккаунта, банківські картки та грошові кошти. Надійний захист дозволяє без проблем використовувати Alipay і не боятися за те, що гроші в один не дуже прекрасний день пропадуть з рахунків.

Також Аліпей пропонує гарантію на 90 днів, якщо трапляється збій в системі. Зрідка буває так, що гроші йдуть з рахунку в системі, але оплата не береться. В цьому випадку потрібно звернутися в технічну підтримку, яка оперативно вирішить проблему. Після звернення до менеджера відраховується 90 днів, протягом яких проблему дозволяють.

Багато у відгуках про сервіс відзначають, що зворотний зв’язок і технічна підтримка якісно виконують роботу. Якщо виникають питання, пов’язані з роботою сервісу, то можна звернутися за допомогою і отримати швидку відповідь.

З появою NFC Аліпей впровадив цю технологію в електронну платіжну систему. NFC дозволяє перетворити смартфон в банківську карту. Для оплати чого-небудь буде потрібно докласти смартфон до терміналу і гроші автоматично знімаються.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *