Що подивитися в Гонконгу?

Гонконг це просто maust-сіна для відвідування, якщо ви плануєте поїздку до Китаю. Гонконг спеціальний адміністративний регіон Китаю розташований на півострові Джингонг, з заходу, півдня і Сходу омивається Південно-Китайським морем. Її нинішня територія є, по суті, островом Гонконг, півострів Jiulong, нові території і навколишні острови. Гонконг є Меккою для любителів урбаністики, різноманітних покупок і, в кращому розумінні слова, контрастах. Територія Гонконгу величезна навряд чи можна оглянути все це в одному візиті. Найбільш популярними серед туристів є прилеглі острови: Лантау, де розташовані бронзові великі Будди і Виставковий центр AsiaWorld-Expo; Lamma, славиться своїми рибними ресторанами і відсутністю автомобілів, а також Чун чау з його знаменитим фестивалем булочок і печери, де він тримав пограбований знаменитий пірат Cheung по Цай. І, звичайно ж, знаменитий курорт Макао-це справжня Мекка справжніх любителів пляжного відпочинку. І в цій статті ми хотіли б розповісти вам більш детально, що з визначних пам'яток, безумовно, не буде вистачати в Гонконзі.

Подорож в Гонконг: які пам'ятки варто відвідати?

Незважаючи на те, що Гонконг ніколи не був у списку "столиць пляжного відпочинку", немає ніяких проблем з пляжами. І, якщо ви любите море і сонце, тут вам неодмінно сподобається. Тому при плануванні поїздки в Гонконг в теплі місяці, ні в якому разі, не забувайте про купальний костюм.

Алея зірок у Гонконгу щось подібне до азіатських колегою Голлівудської алеї слави. Відбитки пальців, руки, номінальні зірки, статуї знаменитих особистостей-все це ви можете знайти тут.

"Вікторія пік" є найвищою точкою в Гонконгу, де можна знайти оглядовий палубі з захоплюючим панорамним краєвидом. Краще всього відвідати це місце таким чином, щоб захопити як день, так і ніч панорама.

Велика статуя Будди є важливим релігійним пам'ятником в Гонконгу. Довга сходи з більш ніж 250 кроків, красива статуя, яка знаходиться поруч з буддійським монастирем-там, безумовно, щось побачити.

Якщо ви знавець галасливих розваг і періодично потребують адреналіну в крові, Ocean Park стане ідеальним місцем для вас у Гонконгу. Це сучасний, чудово обладнаний парк атракціонів, до речі, з досить гуманними цінами. До речі, це де Гонконг зоопарк знаходиться, і якщо ви мріяли бачити реальні панди все своє життя, ось це ваш шанс.

У центрі Гонконгу розташований лише неймовірна кількість магазинів різних марок-як масового ринку, так і розкоші, до речі, тут представлені і справжні китайські бренди, які виробляють товари виключно для внутрішнього ринку. І це, де ви можете знайти реальні ексклюзивні.

Тим не менш, не магазини, а не визначні пам'ятки є однорідними. Протягом усієї Гонконгу можна знайти безліч дрібних справжніх ресторанів і познайомитися з китайською кухнею-різноманітною і незвичною. Це ще один важливий аспект отримання повного спектру емоцій від відвідування Гонконгу.

Як організувати поїздку в Гонконг?

Краще всього довірити його професіоналам. Команда Topcargo радо організує подорож до Гонконгу, яка легко поєднується з повноцінним торговим туром. Пошук готелів, переказів, Організація дозвілля, допомога з документами-ви можете розраховувати на нас з усіх питань.

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *