Що подивитися в Пекіні?

Пекін є Багатомільйонним метрополією, столиця Китайської Народної Республіки, реальне місто контрастів, де можна знайти все і навіть більше. Багато туристів воліють починати своє знайомство з Китаєм з Пекіну, і вони можуть бути зрозумілі: там дійсно щось бачити. У цій статті ми хотіли б розглянути основні визначні пам'ятки Пекіна і вказати, що саме варто бачити, перебуваючи в китайській столиці.

Що подивитися в Пекіні?

Пекін є напрочуд космополітичний місто, це справжнє місто контрастів. Від запаморочливі хмарочоси до стародавніх пам'ятників, кожен турист може знайти тут те, що буде цікаво йому. І так, які основні визначні пам'ятки Пекіна?

Заборонене місто Гугун. Будьте впевнені, щоб почати знайомство з Пекіну з цього гігантського палацового комплексу в центрі столиці. Колишня резиденція імператорів, де замовляли звичайні люди, сьогодні Заборонене місто відкрите для всіх бажаючих доторкнутися до китайської історії. Територія Забороненого міста досить велика, для огляду цього комплексу не може бути достатньо і повний робочий день: але ви можете скористатися провідником підібрати заздалегідь тут для себе найцікавіші місця. Туристи можуть відвідати Імператорський музей "Гугун", розташований тут і годинами блукаючи, насолоджуючись чудовою архітектурою, багатими меблями залів, численними павільйонів і павільйонів, оточеними озерами і садами. Комплекс має абсолютно неймовірну, незвичайну архітектуру і інтер'єри просто вражають багатством.

Пекінська Тяньаньмень площа не відрізняється особливою архітектурою, але вона буде надзвичайно цікавою для цінителів багатої історії Китаю, особливо-її соціалістичного періоду. До речі, Мавзолей Мао Zedong знаходиться тут.

Літній Палац є ще одним надзвичайно важливим розташуванням. Щоб дізнатися, як жили китайські імператори, можна тут, в одному з найбільш вражаючих палацово-паркових комплексів небесної імперії. Краще познайомитися з літній палац неквапливо, прогулюючись по звивистій парковій дорозі, а деталі, які надають парку і палацу особливого шарму. Він також називається "сад миру і гармонії"-і він повністю виправдовує цю назву.

Temple Небес є найважливішим символом китайської столиці. Багатовіковий храм має найважливіше символічне та релігійне значення для китайців. Також обов'язково відвідайте Храм Конфуція і храм великого дзвоника.

Крім усього іншого, Пекін є ідеальним місцем для тих, хто хоче вивчити максимум китайських пам'яток в одному відвідуванні. Адже саме з Пекіна можна легко дістатися до безлічі інших місць. Зокрема, найбільш мальовничі і розвинені з точки зору туристичної інфраструктури Великої китайської стіни, можна знайти недалеко від Пекіна.

Загалом Пекін не тільки про храми, хмарочоси і палаци. Вони також традиційні церемонії чаю, це невеликі ресторани, де вам просто потрібно спробувати традиційні Пекінська качка, це найдивовижніше панда в Пекіні зоопарку. Пекін-для всіх, і ми впевнені, що ви зможете знайти щось у цьому місті для себе.

Подорож в Пекін: як правильно організувати?

Якщо ви знавець азіатської культури, вам просто потрібно побачити Пекін. Якщо ще не було, цілком можливо, що це місто стане Вашою першою азіатською любов'ю: це тільки важливо для початку!

Самостійно організовувати азіатські подорожі, іноді, досить складно і краще делегувати всі ці нюанси професіоналам. Наприклад, компанія Topcargo спеціалізується не тільки на логістиці і не тільки на поставку товарів з Китаю в Україну, а й на організацію торгових турів, які можуть поєднуватися з туристичними поїздками. Ми раді організувати поїздку в Пекін, який буде любити вас в цьому прекрасному місті!

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *