Cтиль Каріма Рашида

Ім’я Каріма Рашида щільно асоціюється з усім яскравим, барвистим і інфантильним. Дизайнер зміг довести, що рожевий може сміливо використовуватися не тільки для інтер’єру маленьких дівчаток, але і брутальних чоловіків, і бізнес-леді. Втілити в своїй квартирі ідеї великого дизайнера сучасності просто. Свобода і практичність – основні постулати.

На що звертаємо увагу

  • Використовуємо всі відтінки рожевого. При цьому не варто обмежуватися одним кольором, варто звернути увагу на різні його відтінки – півонія для меблів, блідо-рожевий для стін, аксесуари кольору фуксії. Варто грати на сполученнях в одному спектрі кольорів і експериментувати з різними ефектами освітлення.
  • Чорний колір під забороною для того, хто вирішує втілити інтер’єр Каріма Рашида. Щоб урізноманітнити рожевий, можна використовувати кольори насиченою зелені, бузку, трохи бежа. Але основну масу повинен складати білий, на якому перераховані акценти будуть грати особливо яскраво.
  • Підкреслюючи кімнату рожевими відтінками важливо не перестаратися. Рожевий колір візуально звужує його, тому необхідно підтримувати відчуття простору. Кількість меблів необхідно скоротити до мінімуму, також вітаються приховані системи зберігання. І не варто зберігати старі речі, якими ви точно не будете користуватися. У цьому варто прислухатися до думки дизайнера, який позбавляється від всіх предметів, якими не користується більше п’яти років.
  • Використовуємо глянцеві поверхні в приміщенні по максимуму. Це може бути як натяжна стеля, так і наливна підлога, так і керамогранітна плитка або фарба з відливом. Глянцевий блиск вітає у виборі меблів. Поліестер і акрил відмінно відображають колір, не перевантажуючи простір.
  • Дизайнер проти в своїх інтер’єрах штор, в приміщення повинно потрапляти якомога більше природного освітлення. В якості захисту від яскравого сонячного світла можна використовувати напівпрозорі екрани, в тому числі і білого кольору. Допускається використання перегородок з акрилу або скла, які можна використовувати в міру необхідності.
  • При виборі предметів інтер’єру можна використовувати як прості білі плафони, так і вбудовані світильники. Рекомендується точкова світлодіодне підсвічування для стелі, також нею можна обробити контури меблів, дзеркала тощо Необхідно висвітлювати всі куточки, незалежно від часу доби, інтер’єр а la Рашид не вітає темних куточків.
  • Необхідно підкреслити силуети несучих опор, але не обтяжувати їх. Меблі, сходи та аксесуари повинні бути м’якими, відрізнятися м’якими формами. Заборонені гострі кути і грані, допускаються максимально округлі заокруглення. Тому так вітається поліуретан, що відрізняється необхідної піддатливість.
  • При виборі матеріалів для меблів і обробки, необхідно звернути увагу на контрастні і асиметричні візерунки. Їх не повинно бути занадто багато, важливо дотримуватися баласт між перебуванням в ілюзорному просторі і збереженням легкості.

Висновок

При обстановці інтер’єру в стилі Каріма Рашида в першу чергу необхідно орієнтуватися на особистий комфорт, саме тому його прозвали «інфантильним» дизайнером, але з цієї причини він полюбився шанувальникам. Фундаменталізм і дорожнеча замінюються бюджетних і практичністю. Слідуючи цим постулатам, облаштувати свій інтер’єр в потрібному напрямку буде дуже просто.

Опубликовано
Оцените статью: (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *