Дизайн 4-кімнатної квартири

При обмірковуванні дизайну для 4-кімнатної квартири необхідно врахувати і реалізувати побажання всіх жителів, щоб відтворити обстановку, в якій їм буде комфортно знаходиться. Побажання можуть ставитися як до планування простору, так і функціонального призначення кожного окремого предмета інтер’єру і предметів освітлення. При необхідності, можна з’єднати кілька близьких стильових напрямків – лофт і еклектика, мінімалізм і хай-тек та інше.

Визначаємося з плануванням для квартири

Перш ніж приступати до реалізації дизайну інтер’єру, необхідно визначитися з плануванням, яка буде комфортна для всіх членів сім’ї. При необхідності, можна зупинитися на одному з наступних варіантів:

  • закритого типу;
  • напівзакритого типу;
  • відкритого типу.

Закрита планування передбачає повну ізоляцію всіх кімнат, а з’єднуються вони між собою невеликими коридорами. Цей варіант ідеальний для великої родини, в якій кожному члену необхідно особистий простір.

Напівзакрита планування передбачає окреме спальне місце, але об’єднання пари зон. Найчастіше кухні і їдальні або їдальні та вітальні.

Відкрите планування найчастіше реалізується в напрямку «лофт» – відсутнє чітке зонування простору, кімнати можуть розділятися тільки перегородками, меблями або ширмами. Цей варіант підходить для молодих пар, так як дозволяє виділити тільки місце для відпочинку і роботи.

Тонкощі дизайну для великої квартири

4-кімнатна квартира надає великий простір для реалізації будь-якої фантазії. Дизайнер може реалізувати будь-який проект, аж до поєднання декількох напрямків, так як немає необхідності вибирати між функціональністю і комфортом.

Навіть в просторих кімнатах вітальні часто поєднуються з їдальнею. При цьому межі позначаються за допомогою різних кольорів, змін рівня в підлозі / стелі і інші деталі інтер’єру. Допускається навіть зміна в кольорі ламінату або килимового покриття. Подібна деталь не так помітна з першого погляду, але дозволяє чітко розділити приміщення.

При обстановці кімнат не обов’язково всі меблі ставити уздовж стін. Досить просто розставити пару етажерок з поличками або повісити кілька поличок для зберігання речей і аксесуарів. Розстановка меблів в центрі кімнати не буде захаращувати простір, а дозволить розумно використовувати його для особистих потреб.

У великих і просторих кімнатах допускається використання перегородок, легких розсувних дверей і ширм замість стандартних дверних систем. Особливо це актуально для відділення ігрової зони від робочої, зони прийому їжі від її приготування та інше.

Кожна кімната може виконуватися в окремому стилі, але необхідно дотримуватися головного правила – комфорт і зручність. Це відноситься як до вибору предмета меблів, так і системи освітлення. У разі, якщо сім’я звикла часто збиратися разом і проводити час з друзями, то вітається яскраве центральне освітлення у вітальні, в іншому випадку краще використовувати не більшу люстру, а точкове освітлення і безліч світильників, в тому числі підлогових.

Висновок

Облаштування великої квартири може пройти з мінімальним дискомфортом, необхідно просто заздалегідь продумати для чого буде використовуватися окрема кімната в квартирі і приблизні побажання щодо кольорів і предметів меблів. В іншому випадку, навіть простора квартира стане захаращена і проживати в ній буде не комфортно.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *