Дизайн вітальні, суміщеної з кухнею

Рішення поєднати вітальню і кухню все частіше приходить в сім’ях, які прагнуть більше часу проводити разом. Спільні вечері і сніданки, зустрічі з друзями набагато зручніше проводити в просторому приміщенні, ніж в невеликій кухні або компактної їдальнею. Поєднання приміщень дозволяє вирішити цю проблему. В результаті виходить відкрите і комфортний простір, яке дозволить по-новому поглянути навіть на найпростішу квартиру.

Особливості та переваги

Як і будь-яке перепланування, поєднання вітальні і кухні несе в собі як переваги, так і невеликі недоліки. До переваг реалізації варто віднести:

  • додатковий простір, який легко вмістить і велику сім’ю, і компанію друзів;
  • спрощується зміна страв і приладів, так як не потрібно долати пів-квартири при першій необхідності;
  • відкривається доступ до медіа-системі, що дозволяє вільно слухати музику і дивитися улюблені серіали не відриваючись від приготування їжі або її прийому, що неможливо здійснювати з комфортом в звичайній кухні.

Єдиний недолік, на які варто звернути увагу в разі суміщення – звуки і запахи, що виникають при приготуванні. Але, проблема вирішується використанням якісної витяжки та системи вентиляції. Вона поглинає неприємні аромати, тому навіть при максимально активної готуванні, текстиль та меблі не зможуть просочитися нічим стороннім.

Дизайнерські тонкощі поєднання вітальні і кухні

Подібне поєднання актуально для будь-якої квартири, незалежно від кількості вільних квадратних метрів. Але, незалежно від початкового дизайну, робочій зоні для приготування їжі, приділяється менша частина простору, при цьому техніка для готування може зберігатися окремо. Суміжна зона може бути вільною або чітко захищатися барною стійкою з парою стільців, за якою можна випити чашку кави або швидко перекусити.

В залежності від побажань власників, зонування може реалізуватися і різним покриттям підлоги, використанням контрастних відтінків для стін і меблів і т.п.

При цьому меблі як в робочій зоні, так і вітальні, повинна виконуватися в єдиному стилі.

Як для Провансу, так і хай-тека, необхідно дотримуватися чітко вивіреного стилю. Техніка також може повторювати колірної забарвлення меблів або стін. Домогтися цього легко за рахунок різноманітності на ринку різних варіантів приладів.

Текстиль також підбирається в єдиному стилі. Штори, накидки на меблі, диванні подушки та колір оббивки стільців легко підбираються під будь-який інтер’єр, в залежності від напрямку.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *