Продовольча в китайських турне

Їжа є частиною культури будь-якої нації. Перед поїздкою багато мандрівників задаються питанням: де можна смачно і не особливо дорого поїсти на гастролях. Продовольство в Китаї значно відрізняється від звичайних страв, тому ми радимо Вам ознайомитися з культурою і традиціями китайських свят. Китайські страви різняться залежно від регіону. Ми розповімо вам про китайські традиції і сучасні реалії їжі в цій азіатській країні.

Китайської кухні

Перше, що спадає на думку, коли мова йде про традиційні китайські страви рису. Це трохи стереотипне сприйняття, хоча частково вірно. Це крупа є основою багатьох страв, але варто пам'ятати про інших стравах. Свинина подається з м'яса. Яловичина і баранина використовуються рідше. Китайці отримують білки в основному з м'яса та бобових.

Основне доповнення китайських традиційних страв-всілякі соуси. Навіть сама звичайна запечена свинина подається під різними соусами, так що вони смаку самих різних.

Сніданок

У Всесвітній сніданок є найбільш важливою їжею, яка не рекомендується пропустити. Китайський сніданок досить серцевий. Зазвичай перша страва подається з кашею, приготовленою без солі і цукру на воді. На перший погляд-таке задоволення. Але якщо додати рисову кашу (хто подумає) овочів, спецій, фруктів, то ви отримаєте смачний і корисний сніданок. Це не всі варіанти сніданку. Китайці можуть приготувати локшину вранці. Подається з бульйоном, м'ясом, овочами або бобовими. Варто також спробувати пару булочка на сніданок. Звучить незвично, як для європейців, але на смак завойований не один Турист. Булочки робити з начинкою, як правило-бобові.

Де поїсти?

Якщо Ви зупиняєтеся в готелі під час екскурсії, сніданок буде включений у вартість проживання.

У випадку, коли вам потрібен собі, щоб забезпечити смачну і сердечне харчування, перейдіть в найближчі ресторани, які служать кашу або локшина.

Звучить досить одноманітно, але варто зазирнути і переконатися в неповторності кожної страви в меню. Такі заклади відкриваються рано, близько 5 ранку. Багато людей вважають за краще їсти в ресторані перед роботою.

Обід

Блюда для обіднього столу зазвичай характеризуються складними і різноманітними. На обід у ресторанах подають перші, другі та десертні страви. Обідня стіл обов'язково включає в себе М'ясні блюда, локшина, каша, овочі, фрукти, а також традиційні китайські страви.

Екскурсія є відмінним рішенням для відвідування ресторану з традиційною кухнею, яка буде ще більш тісно ознайомлений з культурою країни. Якщо у вас немає часу для повної їжі, спробуйте вуличної їжі. Це не настільки вишуканий, але такий обід запам'ятається надовго. Ви можете взяти пакет з собою і поїсти під час ходьби.

Вечеря

Вечірнє свято також строкато з квітами національних традицій Китаю. Тури вимагають постійного руху, тому великий варіант буде відвідати ресторан в кінці дня. Ви також можете піти на китайському ринку і купити необхідні інгредієнти для підготовки власного харчування.

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *