EPN – лідер серед Кешбек сервісів

Кешбек сервіси швидко поширилися серед покупців по світу. Це дійсно зручна система, яка дозволяє купувати товар і при цьому економити на придбання. Покупець отримує обумовлені відсотки з замовлення назад в гаманець, а Кешбек сервіси отримують решта відсотків від співпраці з різними магазинами. У виграші залишаються відразу три сторони. Сьогодні серед безлічі доступних систем для економії важко виділити одну. Ми розповімо про найбільш популярною і надійної системи EPN.

Розумна економія разом з EPN

Навряд чи знайдеться людина, яка не любить економити на покупках без втрат. Сервіс EPN для Аліекспресса дозволяє повертати відсоток від суми з кожної покупки. Щоб отримати доступ до Кешбек, потрібно пройти просту реєстрацію на сайті, яка займе не більше 5-ти хвилин. У створеному профілі знаходяться такі розділи:

  • список магазинів, які співпрацюють з Кешбек;
  • партнерська програма, яка дозволяє отримувати бонуси за запрошення друзів;
  • відстеження замовлень;
  • розділ “питання-відповідь”;
  • безпосередньо особистий профіль;
  • статистика замовлень;
  • оперативна технічна підтримка.

Чому EPN?

Якщо виникає питання, чому EPN, а не інші сервіси, то потрібно описати можливості сервісу. Цей Кешбек сервіс дійсно користується величезною популярністю серед користувачів Аліекспресс. Для подібних систем найбільш важливо забезпечити стабільну і надійну роботу сервісу, з чим EPN прекрасно справляється.

Також сервіс пропонує цікаві послуги, які точно знадобляться при покупках на Аліекспресс. З таких інструментів для економії виділяється підвищений Кешбек, який дозволяє заощадити до 90% від покупки (як заявлено на офіційному сайті). Працюючи 5 років в цій сфері, команда EPN дійсно налагодила роботу і довела її до автоматизму. Алгоритм, за яким працює сервіс, відрізняється надійністю і стабільністю від звичних схем для Кешбек. Це проявляється в тому, що повернення грошей з покупок не затримується, гроші нараховуються за вказаними тарифами (відсоток).

Також EPN може похвалитися універсальним розширенням для браузера. Він працює з MozillaFirefox, GoogleChrome, Safari, Opera, Internet Explorer і іншими браузерами. Розширення автоматично підключає Кешбек до покупок, що полегшує шопінг. Не потрібно шукати особливі посилання, за якими доводиться переходити і дивитися доступний товар, все набагато простіше.

Цей Кешбек сервіс встановлює високі відсотки на покупки на Аліекспресс. Чим більше відсоток, тим відповідно більше повертається грошей в кишеню покупця. Наприклад, зарядний пристрій на сайті коштує 1000 у.о. При Кешбек в 7% повернеться тільки 70 у.о. Якщо підвищити відсоток до 10%, то економія виходить в 100 у.о.

Користувачі EPN у відгуках вказують на те, що сервіс не затримує виплати. Також Кешбек підтримує роботу з банками. Якщо у покупця немає банківської карти, то можна запросто вивести гроші на мобільний рахунок.

При появі питань, пов’язаних з роботою сервісу, потрібно звернутися в технічну підтримку, яка оперативно дозволить труднощі. Цей сервіс піклується про клієнтів, тому чесно співпрацює з кожним зареєстрованим користувачем.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *