Гуйлінь або Яншуо?

Навряд чи на землі можуть бути знайдені як вражаючі пейзажі, як ті, розташовані в містах Гуйлінь і Яншуо. Гуйлінь був першим містом в Китаї, який вирішив зробити туризм основним способом заробітку. А вже кілька десятиліть місцеві путівники назвали його пейзажами "кращим під небом". Гуйлінь був фаворитом китайських політиків, гордо приймала іноземних делегацій. Сьогодні місто все ще вражає, хоча сучасні хаотичні споруди зіпсували її появу небагато. Загалом, Гуйлінь, безумовно, варто відвідати. Ці прекрасні вапнякові пагорби, чудові рисові тераси, вражаючі пейзажі, які не мають аналогів: вам сподобається напевно. До речі, це перше китайське місто, основна стаття доходів яких є туризм. Ви можете зупинитися в місті або в околицях, наприклад, зручно зупинитися в Гонконгу або Гуанчжоу, щоб швидко дістатися до цього місця рай.

Гуйлінь любить туристи також тому, що це відмінна відправна точка для поїздок вглиб таємничої Guangxi чжуанський автономний регіон. Це чисте і сучасне місто з великою кількістю англомовних жителів і, як і будь-який туристичний центр, з високими цінами.

Що варто подивитися в Yangshuo?

Якщо Гуйлінь добре протягом декількох днів, то в Yangshuo ви хочете залишитися вічно. Крихітне містечко, колишня село, все обрамлене горами різних форм. Пейзажі тут просто неможливо мальовнича: у туристів, які потрапили сюди, є відчуття, що вони просто потрапили на іншу планету. Як правило, вершини гір і пагорбів також оповите туманом, що додатково додає відчуття позаземної краси.

Природно, важко назвати основні визначні пам'ятки для обох місць, тому що головне тут-в красі дійсно позаземних пейзажів. На візит як Гуйлінь і Яншуо, варто виділити хоча б повний день, інакше, ви просто не встиж користуватися цією красою.

Ландшафти міст Гуйлінь і Яншуо неймовірно красиві в будь-який час року, але краще всього відвідати їх взимку і влітку. По-перше, погода для відвідин буде найбільш комфортною, по-друге, декорації в цей час виглядають кращими. Щоб дізнатися більше про особливості та історію цих місць, радимо звертатися до послуг професійних гідів. Загалом, навіть у Гонконгу можна знайти російськомовні або англомовні керівництва і йти сюди з ним.

Однак, не ландшафти ж, серед іншого, в Гуйлінь і Яншуо ви можете легко скуштувати традиційні китайські страви, які просто вибухає смакових рецепторів. .

Організація поїздки в Гуйлінь і Яншуо: який найкращий спосіб це зробити?

Краще всього довірити його професіоналам. Команда Topcargo з радістю домовитись про поїздку до Гуйлінь і Яншуо, які легко поєднуються з повноцінним торговим туром. Пошук готелів, переказів, Організація дозвілля, допомога з документами-ви можете розраховувати на нас з усіх питань.

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *