Кешбек сервіси для магазину AliExpress

Кешбек – це зручний спосіб заощадити на покупках в інтернеті. Суть Кешбек полягає в тому, що з кожної покупки в інтернеті покупцеві повертається певна сума. Багато хто зрозумів, в чому полягає користь таких сервісів, тому залишається одне питання: як вибрати надійний Кешбек сервіс для покупок на Аліекспресс.

Як це працює?

Якщо ви знаєте принцип роботи Кешбек, то цей розділ можна сміливо припустити. Для тих, хто вперше чує про Кешбек, ми розповімо принцип роботи сервісу та переваги.

Кешбек сервіси для Aliexpress працюють так:

  • ви робите замовлення на сайті за допомогою партнерських посилань, які розміщені на сайті;
  • після оплати товару частина грошей іде на оплату комісії Аліекспресс, інша частина йде покупцеві;
  • після зарахування грошей на рахунок Кешбек сервісу, кошти повертаються покупцеві.

Для наочності покажемо на прикладі, як це працює.

Ви замовляєте на Aliexpress чохол для телефону, який коштує 1000 у.о. Комісія магазину – 15%, а заявлений відсоток з Кешбек – 10%. Вам повертається 100 у.о., залишок відсотків йде Кешбек сервісу. Так виходить, що у виграші залишаються відразу три сторони – покупець, магазин і Кешбек сервіс.

Який сервіс вибрати?

При виборі Кешбек сервісів потрібно звертати увагу на відгуки про сайтах. Бажано перевіряти коментарі не на самому сайті Кешбек, де оцінка роботи сервісу 5 з 5 зірок, а коментарі рясніють хвалою сервісу. Не варто довіряти абсолютно позитивним або негативним коментарів. Адекватна оцінка роботи сервісу зрозуміло по тому, що людина перераховує плюси і мінуси.

Найчастіші переваги і недоліки Кешбек сервісів

 

Переваги Недоліки
  • надійність. Сервіс чесно повертає частину грошей з покупок, немає проблем з виведенням коштів будь-яким зручним способом (банківська карта, віртуальний гаманець, мобільний рахунок);
  • оперативна технічна підтримка. Якщо виникають питання, пов’язані із застосуванням посилання для економії або подальшим виведенням коштів, то якісний сервіс запропонує послуги менеджерів, які допоможуть вирішити проблеми;
  • вигідні пропозиції. Чим більше відсоток Кешбек, тим вигідніше покупки в інтернеті. Іноді на сайтах проходять акції, і звичні 5% Кешбек ростуть до 25%, а то і більше.
  • проблеми з виведенням коштів. Якщо якість роботи сервісу кульгає, то можуть спостерігатися проблеми з виведенням грошей. Іноді сервіси не підтримують роботу з банками, які популярні в країні з невідомих причин;
  • відсутність технічної підтримки. Якщо на шляху до економії з Кешбек виникають проблеми, то сервіс залишається ні при чому і доведеться самостійно вирішувати проблему;
  • непрацюючі посилання. Буває, що ви замовили товар з використанням посилання, але Кешбек не нарахували через те, що посилання не спрацювала.

Економія на покупках – це не тільки замовлення тільки потрібних товарів, але і грамотне використання сучасних послуг. Сервіси, які пропонують Кешбек послуги, популярні серед любителів шопінгу на Аліекспресс, але потрібно звертати увагу на якість їх роботи.

Кілька якісних сервісів, які допоможуть надійно заощадити: Megabonus, Kopikot, LetyShops, ePN Cashback, Dronk. Ці сервіси не обманюють клієнтів, підтримують роботу з багатьма банками, тому проблеми з виведенням коштів не будуть спостерігатися, а також допомагають здорово заощадити через високі відсотків.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *