Меблеві тури в Китай з Києва

Купівля нових меблів – це непросте завдання. Особливо проблема вибору меблів знайома жителям столиці, де якісний товар коштує стан. Як варіант економії, деякі замовляють меблі онлайн. Це зручно і доступно для тих, кому простіше натиснути кілька кнопок, а не проводити час в пошуках меблів в магазинах. Порівняно недавно компанія з організації міжнародних турів Top China Tours запропонувала послуги меблевих турів з Києва.

Що, де і навіщо?

Якщо покупець просунутий, то його не лякає напис на товар Made in China. А значить пора задуматися про масштабну закупівлю меблів в Китаї. У декого склалося неправильне враження про меблевих турах. Для окремої групи покупців це нескінченні поїздки від фабрики до фабрики, на яке виробляють меблі. Тому ми розповімо про концепцію таких турів, їх користь і переваги.

Головна мета меблевого туру – поїздка в Китай для вибору і покупки меблі. Процес розділимо на етапи:

  1. бажаючий покупець зв’язується з організатором туру, обговорює деталі (оформлення візи, проживання, харчування та фабрики меблів);
  2. організатор підбирає тур під побажання клієнта;
  3. по приїзду в Китай клієнта зустрічає представник компанії, разом з ним відвідує фабрики меблів, сантехніки та матеріалів, необхідних для ремонту та оновлення інтер’єру;
  4. сподобалася товар потрібно частково оплатити (відсоток передоплати змінюється);
  5. організатор доставляє обрану меблі в Київ. Якщо товар підійшов, то клієнт вносить залишок суми.

Переваги турів

Через розумної системи меблевих турів клієнт отримує не тільки якісні і недорогі меблі з Китаю, але і приємний відпочинок. Розберемося з основними плюсами “меблевих подорожей”.

  • Доступність. Купівля меблів в столичних магазинах обійдеться в рази дорожче, якщо мова йде про те, що клієнту потрібно оновити ремонт від підлоги до стелі. Меблевий шопінг в дорогих меблевих магазинах розрахований не на середньостатистичного покупця з базовим набором необхідних меблів.
  • Контроль. Після вибору меблів під час туру менеджер (представник компанії) стежить за кожним етапом виробництва, починаючи підбором матеріалу, закінчуючи обраним видом доставки. Також представник компанії регулярно робить звіт. Так клієнт спостерігає за процесом створення нового дивана, наприклад, через екран телефону.
  • Оперативність. Організатори не тільки забезпечують продуктивний шопінг в Китаї, але і подальшу швидку доставку до Києва. Також менеджери організують поїздку таким чином, що у покупця залишиться час на відпочинок і на огляд місцевих визначних пам’яток.
  • Надійність. За кожним етапом спостерігає організатор. Клієнту не потрібно постійно контролювати процес самостійно. Це здорово економить не тільки гроші, але і час. До слова, китайські підприємства з максимальною відповідальністю ставляться до вступників замовлень, тому гарантують якість вироблених товарів.
  • Якість. Китайські товари давно не обмежуються дешевими підробками і кумедними товарами на Аліекспресс. Сьогодні бажаючий може придбати товар хорошої якості при мінімальних витратах. Для цього не доведеться віддавати великі суми в київських меблевих магазинах.
Опубликовано
Оцените статью: (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *