Меблеві тури з Дніпра

Дніпро – четвертий за кількістю населення місто в Україні, металургійний центр країни і це далеко не всі переваги мільйонника. Незважаючи на всі переваги, придбання якісної і дешевої меблів в місті стоїть руба. Представлені варіанти не завжди відрізняються доступною вартістю, а бюджетна меблі найчастіше виконана з низькоякісних матеріалів. Виходом стане меблевий тур з Дніпра в Китай і назад. За своєю суттю це шопінг-тур, в якому ви відвідаєте популярні меблеві фабрики країни і виберіть ту меблі, яка буде і доступною, і якісною.

Як проходить меблевий тур

Меблеві тури здійснюються не тільки в Пекіні, але і інших великих містах Китаю – Гуанчжоу, Суйфеньхе, Шеньяні та т.п. У кожному з них розташовані великі меблеві фабрики, які відкриті для відвідувань і покупок певних груп товарів.

Перед відправленням в меблевий тур, необхідно для початку отримати два документа:

  • закордонний паспорт;
  • туристичну візу.

Існує безліч видів віз, які видаються для відвідування країни, але вам стане в нагоді саме ця. Вам не потрібно буде вести велику угоду, все плата може здійснюватися в Україні, вам досить просто приїхати в країну і ознайомитися з обраним асортиментом в великих фабриках.

Ви складаєте з нашим співробітником заздалегідь план відвідування найбільш підходящих підприємств. Ми не подорожуватиме в сліпу, досить просто відобразити свої побажання в стильовому напрямку, кількості предметів меблів, для кого підбирається комплект та інше.

Також, з вами завжди буде переміщатися перекладач, який допоможе не тільки підтримати бесіду з фахівцями на фабриці, а й зорієнтуватися в місті.

Вам не потрібно переживати про те, наскільки якісно буде упакований товар і наскільки швидко він прийде в Україну. Співробітники нашої фірми простежать, щоб був упакований саме той товар, який був обраний вами і використовувався тільки якісний пакувальний матеріал. Доставка типу карго відповідає оперативності і надійності, всього через кілька днів ви зможете отримати своє замовлення за заздалегідь прописаним адресою.

Переваги меблевого туру

Відвідування меблевого туру актуально і для оптових покупців, і для приватних підприємців, і для дрібних замовників. Ви зможете відвідати як торгові центри, в яких представлені сотні зразків меблів, так і фабрики, на яких вона проводиться. Додаткова перевага – ви зможете купити меблі від світових брендів, які виробляють свої товари на заводах Китаю без додаткових націнок. Ви отримуєте високу якість за доступною ціною.

Ви можете не переживати про те, наскільки добре виконаний придбаний товар. Всі покупки супроводжуються сертифікатами якості. Окремо варто виділити можливість відвідування фабрик в провінції Гуанчжоу – їх більше трьох тисяч. Кожна відрізняється виробництвом унікальних предметів меблів і ви напевно зможете знайти ту меблі, яка підійде саме для вашого інтер’єру.

Співробітники нашої компанії простежать, щоб вся документація була заповнена максимально коректно і зроблять все можливе для максимально оперативної та якісної доставки меблів з Китаю в Україну.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *