Меблеві тури з Харкова

Концепція меблевих турів приваблює багатьох покупців по всьому світу. Для України такий вид закупівель порівняно новий, але вже компанія готова організувати такий тур, щоб реалізувати шопінг в Китаї. Багато ще не знають про те, що такі тури існують, тому ми детально розповімо про меблевих турах.

Навіщо потрібні такі тури?

Місцеві українські магазини пропонують стандартний набір меблів, необхідної для середньостатистичної сім’ї. Більш вишукані товари коштують порядком дорожче і знайти їх теж складніше. Як варіант виходу з ситуації, коли потрібно повністю оновити меблі і сантехніку, розглянемо меблевий тур.

Він проходить так:

  • клієнт звертається в компанію, яка займається міжнародними перевезеннями і доставками вантажів. Менеджер погоджує всі важливі питання (про побажання, місце проживання, харчування, ціни і датах);
  • по приїзду в Китай покупця зустрічає менеджер, який буде супроводжувати гостя протягом всієї поїздки. Це допоможе заощадити час клієнта на вибір готелю, вибору кафе і найголовніше – від вибору фабрик, які виробляють меблі;
  • освоївшись в Китаї, клієнт і менеджер відправляються на меблеві фабрики, покупець вибирає потрібну меблі, матеріал і вносить передоплату;
  • по поверненню в Україну покупець відстежує процес виготовлення меблів. За ним стежить менеджер. Якщо щось йде не так, то саме представник компанії вирішує питання, а не сам покупець, що значно економить час і сили замовника;
  • коли меблі готова, її доставляють до Харкова, покупець вносить залишок суми за товар.

Секрет успіху

Серед покупців з України такий вид турів набирає популярність. І не дарма. Меблеві тури за ціною виходять набагато менше, ніж закупівля товарів в місцевих магазинах. Не варто думати, що ціна прямо пропорційна якості. “Зроблено в Китаї” вже давно значить, що товар продається не тільки за вигідною ціною, але і гідного якість, яким вітчизняні магазини не завжди можуть похвалитися.

Також меблеві тури економлять гроші, сили і час. Питаннями, пов’язаними з організацією займається менеджер від компанії. З плечей клієнта зняті турботи про переїзд, місце проживання, харчування, виборі фабрик, на які потрібно поїхати і узгодити питання. Також в чужій країні простіше орієнтуватися, коли ходиш не в натовпі незнайомців, а з людиною, яка знає свою справу і допоможе в будь-який момент. За процесом виготовлення меблів також стежить представник компанії. Хоча китайські фабрики відрізняються лояльністю до всіх клієнтів, але за вирішення питань про доставку і терміни також лежить на плечах менеджера.

Якщо вам належить капітальний ремонт, то меблевий тур в Китай заощадить ваші сили і гроші. Не зовсім розумно їхати в іншу країну за умовною книжковою полицею. Але оновити набір меблів простіше, співпрацюючи з фабриками в Китаї. Також тут відразу знімається питання про доставку – цим займається компанія перевізника.

Невелика рекомендація: перед поїздкою до Китаю складіть список конкретних корисних продуктів. Це допоможе розібратися на місці, в який магазин піти і що не накупити три однакові полки від різних виробників.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *