Меблеві тури з Одеси

Одеса – найбільший морський порт України. Щодня десятки кораблів поставляють продукцію з усього світу. Але різноманітні бюрократичні зволікання, розмитнення і отримання необхідного пакету документів піднімають початкову вартість меблів в десятки разів і придбання навіть самого вигідного комплекту стає невигідним навіть для великих корпорацій, а не тільки для приватного користувача. Тому виходів стане організація меблевих турів з Одеси. Незважаючи на дальність відстані, ви зможете придбати всі необхідні меблі і непогано заощадити.

Чому варто звернути відвідати меблевий тур

Найбільша перевага меблевого туру – різноманітність вибору. В галереях, меблевих фабриках і магазинах можна підібрати як елітні предмети меблів, так і максимально прості. Представлені колекції виконані в різних стилях інтер’єру. Також можливий варіант розробки власного стильового напрямку, а працівники меблевих компаній просто підберуть відповідну меблі. Необхідно тільки озвучити свої побажання.

Піднебесна зібрала в собі безліч фахівців з Європи та Азії, які відмінно розбираються в меблевої продукції і можуть підказати, який саме предмет меблів підійде саме для вашого інтер’єру.

Серед основних переваг меблевого туру варто відзначити:

  • зручне розташування ринків, магазинів і фабрик;
  • можливість комфортного проживання в одному з численних готелів чи готелів;
  • при необхідності, ви зможете побачити виробничий процес і дізнатися тонкощі виготовлення того чи іншого предмета меблів.

Досить просто приєднатися до меблевому туру.

Організаційні тонкощі

Перш ніж приєднатися до меблевому туру, необхідно ознайомитися з деякими моментами:

  • пакет документів – перед поїздкою необхідно приготувати діючий закордонний паспорт, туристичну візу і бронь в готель або готель;
  • наскільки реальна економія – різниця з готовими меблями в Китаї і Україні досягає 40-70%, але з огляду на витрати на дорогу і проживання, меблевий тур вигідний тільки при оптовому придбанні;
  • скільки днів необхідно для туру – щоб не поспішаючи оглянути кілька ринків і фабрик, прислухатися до рекомендацій і підібрати найбільш привабливі варіанти необхідна як мінімум тиждень.

Найголовніше – як швидко ви зможете отримати свій товар. Співпраця з нашою фірмою допоможе отримати покупку в найкоротші терміни. При цьому обсяг покупки значення не має. Ми здійснюємо доставку карго, підбираючи найбільш оптимальний вид транспорту. Проживаючи в Одесі ви зможете отримати куплений товар морським шляхом, при цьому ми оформимо необхідний пакет документів, аж до митної декларації.

У підсумку ви купуєте товар за приємними цінами, незалежно від виду та обсягу товару, співпрацюєте з фахівцями своєї справи, вам не потрібно шукати постачальників. І доставка товару здійснюється «під ключ» – безпосередньо до ваших дверей в заздалегідь зазначений час. Вам залишається тільки підписати декларацію. Співпрацювати з компанією вигідно як приватному підприємцю, так і великої корпорації. Дізнайтеся про це на власному досвіді.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *