Меблеві тури зі Львова

Львів один з найбільших міст України, культурна столиця країни. Щодня з’їжджаються тисячі туристів, щоб відвідати десятки історичних місць. Але, якісними меблями місто і область похвалитися не може. Тому варто звернути увагу на можливість відвідати меблеві тури зі Львова в Китаю. Це оптимальний варіант придбання меблів для свого котеджу або великого офісу, незалежно від інтер’єру. Висока якість товарів, низька вартість продукції далеко не всі переваги участі в меблевому турі.

Чому меблевий тур – це вигідно

Поїздка в Китай за меблями стане вигідною навіть для невеликої групи людей або одного великого замовника. Все тому, що багато великих компаній з Європи виробляють свою продукцію на заводах в Китаї. Перетин кордонів кількох країн, підготовка документів, розмитнення кожного предмета меблів в кілька разів піднімає підсумкову вартість товару. Додатково, в вартість товару включається обслуговування її в Україні, оренда складу, продавців і багато іншого.

Участь в меблевому турі вирішує ці проблеми. Досить просто відвідати одну з численних фабрик в Китаї і придбати комплект меблів буквально з верстата. Вам не потрібно буде переживати про питання збереження, бронювання та доставки меблів, незалежно від її кількості. Всіма цими питаннями займеться наша компанія.

Додатково ви зможете заощадити багато часу. Вам не потрібно вирішувати безліч організаційних моментів – від пошуку фабрики до поставки. Співпраця з нашою компанією допоможе вам відвідати якомога більше фабрик і компаній по виробництву меблів в найкоротші терміни. Вам необхідно лише заздалегідь розписати, які саме предмети вас цікавлять, в яких стильових напрямках, а ми складемо найбільш оптимальний маршрут.

Самостійне відвідування фабрик може не принести оптимального результату, так як не варто забувати про таке явище, як мовний бар’єр. Далеко не всі жителі КНР відмінно володіють англійською, і тим більше російською або українською мовами, тому для спілкування з постачальниками меблів та іншими працівниками компанії необхідний перекладач.

І найголовніше – вирішення питання з доставкою. Контролювати самостійно упаковку кожного предмета меблів досить проблематично. Також необхідно простежити, щоб був відправлений саме той колірний варіант, за який внесена оплата. В даному випадку всі організаційні моменти вирішує компанія.

Переваги співпраці

Найбільше достоїнство співпраці – ви самі вибираєте меблі, яка буде доставлена пізніше до вас додому. По суті, ви берете участь в стандартному шопінг:

  • купуєте квитки;
  • оформляєте візу;
  • отримуєте супровід та перекладача;
  • вибираєте продукт;
  • берете участь в складанні маршруту;
  • проживаєте кілька днів в країні та інше.

При необхідності, додається і розважальна програма. Наша компанія підбере тур, який оптимально підійде під ваш графік і фінансові можливості. Доставка товару здійснюється нашими зусиллями, досить просто звернутися за первинною консультацією до нашого менеджера.

Опубликовано
Оцените статью: (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *