Пляжний відпочинок в Китаї

Китай є країною з різноманітними туристичними пам'ятками. Якщо ви думали, що ви могли бачити тільки високотехнологічні міста з найвищими хмарочосами, Великої китайської стіни і деякі традиційні буддійські храми, ви були глибоко помиляються. Дуже, дуже багато туристів цінують Китай абсолютно шокуючим морем відпочинку. Тому, якщо ви перебуваєте в наступний раз їхати в Тай або В'єтнам, а може бути-на Балі, то ми готові розповісти вам про альтернативу краще.

Морські канікули в Китаї: де краще відпочивати?

Найбільш відомим морським курортом Китаю вважається острів Хайнань, який завдяки тропічному м'який клімат манить туристів з усього світу цілий рік. Повітря тут настільки чиста, що він приніс острів друге місце в світі чистого повітря тільки в столиці Куби. Місто Санья, яке розташоване на півдні острова Хайнань, можна справедливо назвати одним з найкрасивіших місць у світі: з трьох боків вона оточена горами, і четверта виходить на море. Дійсно, краса курорту Санья може бути вельми порівнюється з Балі, з чистими пляжами Пхукета,-атмосфера тут просто не правильна. У той же час, якщо ви грамотно підібрати готель і його місце розташування, решта в Китаї обійдеться вам менше, ніж в інших азіатських країнах. Найчистіший піщаний пляж, занурюючись у синє море з неймовірним підводним світом, п'янкий повітря і поетичне чарівність тихих гаваней і гротів-все це створює відчуття, що ви перебуваєте в іншому Всесвіті: безтурботні, яскраві і Променисті. Оксамитові поля для гольфу, чудові курорти і оздоровчі гарячі джерела зроблять ваше перебування незабутнім досвідом.

Острів Хайнань і місто Санья-це ще найвідоміші китайські курорти і туристи можуть бути досить багато. великий пляжний відпочинок, також, наприклад, у Шанхаї. Незважаючи на те, що Шанхай-все одно величезний Мегаполіс і туди, як правило, ще не за морем і сонцем, пляжі там маса, вони досить красиві, море там чиста, вся необхідна туристична інфраструктура-на складі. Пляж Ріко-Ріко, Jinshan, Діно-це просто подивитися на тих, хто, безумовно, варто відвідати.

Циндао інший красивий розташування на пляжі в Китаї. Це невелике місто, що має, однак, досить важливе значення для світової торгівлі в цілому. На додаток до прекрасних пляжів, місце добре, тому що це легко дістатися до інших відомих китайських пам'яток, таких як гора Laoshan.

Dalian є одним із самих маленьких китайських курортів, це досить мало відомо, тому навіть у сезоні є не надто багато туристів. Пляжі є мальовничі, море-чиста, туристична інфраструктура розвивається досить швидко.

Якщо ви обираєте час для відпочинку в Китаї, то краще їхати навесні, в цей час погода добре на майже будь-який з численних курортів. Але тим не менш, слід враховувати, що Китай знаходиться в різних кліматичних зонах, і, отже,-для кожного з різних сезонів оптимальні.

Пляжний відпочинок в Китаї: як організувати?

Якщо ви хочете поїхати в Китай і в той же час-поніжитися на пляжі і великий загар, фахівці компанії Topcargo радо допоможуть вам. У нас є великий досвід в організації подорожей до Китаю, тому що наш профіль-це не тільки логістика і доставка великих партій товарів з Китаю в Україну, а й організація торгових турів, які, у свою чергу, часто передбачають туристичні, рекреаційні цілі . З нами легко поєднувати приємне з корисною!

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *