Янцзи

Китай не тільки нескінченні магазини і магазини, не тільки хмарочоси, заводи і заводи. Це також абсолютно унікальні, чудові природні пейзажі. Зокрема, велика кількість таких, красивих, різноманітних пейзажів, які здаються абсолютно позаземних, можна знайти уздовж знаменитої річки Янцзи. Річка має досить велику довжину, так що якщо ви хочете, щоб проникнути в цю красу повністю, найкращим варіантом буде організація повного круїзу. На річці Янцзи є багато мальовничих районів і об'єктів, цікавих з культурної точки зору. У пустелі і сухі долини Цинхай-Тибет плато річки Янцзи походить. У верхніх куточках річки Янцзи ви побачите багато гір, вкритих зеленню і стрімкими ущелинами. У середні течії Янцзи знаходяться провінції Сичуань і Хубей, а також міста центрального підпорядкування Чунцин. Ці регіони славляться своєю пряної кухнею і особливим, злегка розслабленим способом життя. Ось знамениті три ущелини.

Що ще є, щоб побачити на річці Янцзи?

У нижній течії Янцзи ви побачите, багато хто візьме на себе суміш історії та сучасності. Стародавні міста на воді Жучжуанг, Учжень, Сіан і Тунлі, сади Імперської епохи в Ханчжоу і Сучжоу дуже особлива увага туристів. поблизу річки Янцзи, яка тече в провінції Аньхой, туристи можуть познайомитися з самою мальовничою горою в Китаї-Маунтін Хуаншань. Тибетський автономний регіон є однією з перлин, навіть серед місць, де тече річка Янцзи. Палац Потала, Sera монастир, озеро Namzo, стародавня печера Damsyun, і багато іншого.

Ще одне важливе місце-Сичуань, є статуя гігантського Будди, центр розведення і дослідження великого Panda, Гора Цінчен, а також багато іншого. Насправді, це круїз по річці Янцзи-це найкращий варіант для подорожей в Китаї, тому що ви можете досягти максимум міст і визначних пам'яток, побачити тільки неймовірну кількість захоплюючих ландшафтів, щоб познайомитися з традиційними Китайської кухні, щоб спостерігати за унікальною китайською флорою і фауною. Краще організувати таку мандрівку навесні або влітку. Варто також розуміти, що це зовсім не бюджетний варіант поїздки, але це, звичайно, варто, тому що ці унікальні спогади, безумовно, залишиться з вами на все життя.

Янцзи круїз по річці: як організувати?

Самостійно організовувати азіатські подорожі, іноді, досить складно і краще делегувати всі ці нюанси професіоналам. Наприклад, компанія Topcargo спеціалізується не тільки на логістиці і не тільки на поставку товарів з Китаю в Україну, а й на організацію торгових турів, які можуть поєднуватися з туристичними поїздками. Ми раді організувати поїздку в річку Янцзи, який, безумовно, люблю тебе!

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *