Навіщо вам потрібен путівник в Китаї

Шопінг – це людина, яка надає послуги гіда у світі моди, брендів, а також унікальних магазинів. Ця професія вважається філіалом стиліста. Їх Основна відмінність: стиліст допомагає підібрати речі людини, дає практичні рекомендації, а путівник показує і розповідає про цікаві місця, де мешкають унікальні речі (іноді за унікальними цінами). Давайте вирішувати питання: чому ви повинні торгових гідів.

Тонкощів китайських торгових

Історично, шовкові тканини, фарфор виникла з Китаю. Тепер традиції підтримуються, але китайські продукти змінилися. Місцеві магазини повно різноманітності, як і всі торгові центри в розвинених країнах Азії. Особливістю китайських торгових є високий ризик наткнутися на дорогі і, здавалося б, якісна репліка. Репліка — це підробка вищої якості.

Сучасні китайські торгово-розважальні центри схожі на міні-міста в мегаполісів. У них туристи знайдуть багато відомих і фірмових магазинів, де речі продаються за непомірні ціни.

З іншого боку, місцеві магазини є пошук необхідної або просто цікава річ у горі споживача, і він тут без перебільшення на кожному кроці.

Шопінг-путівник

У достатку багатьох товарів важко не загубитися і не впливати на маркетологів. Покупки гідів не дозволить вам звернути увагу на непотрібні речі. З ними ви йдете в справжні магазини, розетки і, можливо, Sekond-Hendy. Місцевий китайський аромат відчувається в такому магазині. Ми гарантуємо, що кілька годин з гідом замінить вам щотижневі походи в торгових центрах. Якщо ви побували у Китаї для свят, то вам пощастило познайомитися з знижками.

Головне завдання торгового посібника Показати клієнтові місцевий аромат на прикладі декількох магазинів або торгових центрів. Це своєрідна прогулянка-екскурсія по місту. Його обов'язки не включають в себе створення нового образу для клієнта. Путівник корисний тим, що він розповідає історію магазинів, які відвідують спеціаліст з клієнтом, також показує унікальні місця. Їх професія може бути названа Шопінг-тур без створення розкішних картинок, змінюючи зображення.

Зауважимо, що деякі недосвідчені і неписьменні стилісти називають себе керівництвом, але насправді їх завдання абсолютно відрізняються один від одного.

Шопінг-путівник проти стиліста

Через некомпетентність фахівців, відвідувачів в Китай плутають при виборі необхідних послуг. Отже, давайте поглянемо на відмінності між гідом і стилістом.

Шопінг-путівник Стиліст
  • Цікава екскурсія по місту з акцентами на торговельних точках (магазини, торгові центри, ринки, магазини);
  • Знання історії міста, певних територій, цікавих магазинів;
  • Допомагає відчути колір і атмосферу міста через призму справжніх магазинів.
  • Зміна іміджу клієнта;
  • Знання стилів, брендів, магазинів одягу, взуття та аксесуарів;
  • Збирає Луки, допоможе повністю оновити гардероб, відібраного найбільш підходящих елементів зображення.

 

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *