Кращі визначні пам'ятки Китаю

Сьогодні Китай-це не просто найбільший центр виробництва, інновації, розвиток, не тільки найважливіший гравець в геополітичній арені-це також важливий туристичний центр, країна з багатою історією, культурою, з унікальною філософією і архітектурою. Дійсно, Китай надає безліч привабливих можливостей для туризму, визначних пам'яток тут-не слід розглядати і ми впевнені, що кожен турист зможе знайти в Китаї щось на його смак. Звичайно, набагато частіше в Китаї йдуть з торговими цілями і це абсолютно виправдано, але чому б не поєднати приємне з корисним і не намагатися бачити Китай з іншого боку? У цій статті ми хотіли б розглянути кращі визначні пам'ятки Китаю-те, що, безумовно, варто подивитися.

Кращі визначні пам'ятки в Китаї: що саме варто подивитися?

Велика Китайська стіна є першою річчю, яка спадає на думку на згадку про китайських орієнтирів. Це, в цілому, цілком виправдано: тут багата історія, справжня монументальність і розкішні пейзажі навколо. Це Головна привабливість, яка, безумовно, варто подивитися в Китаї.

Теракотова армія являє собою колекцію теракотових скульптур зображують армії Цінь Shihuandi, перший імператор Китаю. Це найпопулярніша пам'ятка в Сіані, і один з найпопулярніших у всьому Китаї. Вважається, що в трьох закутках, що містять теракотову армію, є понад 8000 солдатів, 130 колесниці з 520 кіньми і 150 кавалерійських коней, більшість з яких все ще поховані в землі.

Гігантський Будда являє собою гігантську статую Будди вирізані з обриву в провінції Сичуань, Західний Китай. Робота по статуї була розпочата в 713 в династії Тан, з більш ніж 1000 скульпторів і робітників, що працюють на 90 років на статуї. Гігантський Будда становить близько 71 метрів у висоту і має три метри пальцями по кожному з його величезних руках.

Міста Гуйлінь і Яншуо є справжнім раєм для любителів розкішних пейзажів. Вапняні пагорби і рисові плантації: пейзажі тут, як фотографії.

Пекін є столицею Китаю. Це не тільки храми і хмарочоси, але і приголомшливі страви, такі як традиційна Пекінська качка.

Якщо вам подобаються технологічні міста і приголомшливі хмарочоси, то у вас є пряма дорога в Шанхай і Гонконг. Кожен з цих міст можна назвати азіатським Нью-Йорку.

Якщо ви знавець пляжного відпочинку, пляжі острова Хайнань вразить вас своєю красою і чистотою, а також добре налагоджною туристичною інфраструктурою.

Як організувати поїздку до Китаю?

Найкращий варіант – делегувати організацію послуг професіоналам. Наприклад, компанія Topcargo-це не тільки провідні спеціалісти з логістики і доставки товарів з Китаю в Україну, ми також організуємо торговельні тури в Китай, які можуть поєднуватися з туристичними поїздками. Ми вміємо поєднувати приємне і корисне, і з радістю організовуємо подорож до Китаю для вас!

Опубликовано
Оцените статью: (3 оценок, среднее: 2,33 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *