Велика Китайська стіна

Велика Китайська стіна є найважливішим історичним пам'ятником, потужною фортецею в минулому і одним з найважливіших визначних пам'яток Китаю зараз. Сьогодні мільйони туристів прагнуть побачити цей символ щороку, більшість з яких є люди Китаю, які вважають, що якщо людина ніколи не був на стіні, він не може бути реальним китайським. Справді, Велика Китайська стіна є місцем, ви повинні обов'язково відвідати, якщо ви перебуваєте в Китаї. Китайська стіна часто називають восьмим дивом світу: ця конструкція воістину величним, і вона оповита багатьма таємницями.

Велика Стіна не є інтегральною конструкцією. За 2700 років існування багато його сайтів стали руїнами, і навіть були повністю демонтовані. Звичайно, щоб побачити велику стіну Китаю повністю утопія. Тому відвідування стіни означає подорож до певних сегментів, найчастіше повністю відреставровано, розташованих поблизу великих міст з розвиненою туристичною інфраструктурою. Найпопулярніші ділянки стіни розташовані в відносному близькості до Пекіна. Ці сайти мають досить розвинену туристичну інфраструктуру, яка досить важлива спеціально для першого відвідування, але можна вибирати і менш відомі місця, де концентрація туристів буде набагато менше.

Найпопулярніші місця на великій стіні Китаю:

  • Muatanyu це невелике містечко в декількох годинах їзди від Пекіна. Існує дуже добре розвинена туристична інфраструктура, дуже гарний вид, в той час як не дуже багато туристів.
  • Badalin це найпопулярніший сайт на китайській стіні. Пекін знаходиться приблизно за півтори години їзди. Є готелі, ресторани, фунікулер, пейзажі приємні, але туристи-дуже багато, в абсолютно будь-який час року і навіть дні.
  • Symytai це сайт, де ви можете насолоджуватися справжнім видом на велику стіну Китаю. Ділянка збереглася дуже добре, а в оригінальній формі чотирнадцятого століття. З Пекіна до Symytai можна дістатися приблизно в два з половиною години.

Велика Китайська стіна: де оселитися?

Природно, потреба в готелі не завжди виправдано: ви можете легко перейти на один день до Великої китайської стіни з Пекіна. Але якщо ви хочете, щоб вивчити його більш детально і насолодитися прекрасними пейзажами довше, у великих туристичних місцях ви легко знайдете готель або Хостел. Розглянемо, що Велика Стіна-один з найважливіших китайських пам'яток і, отже, розміщення поблизу це буде дорого.

Як правило, з великих міст, можна дістатися до китайської стіни автобусами, або орендувати автомобіль.

Подорож у велику стіну Китаю: як організувати?

Найкращий варіант – делегувати організацію послуг професіоналам. Наприклад, компанія Topcargo-це не тільки провідні спеціалісти з логістики і доставки товарів з Китаю в Україну, ми також організуємо торговельні тури в Китай, які можуть поєднуватися з туристичними поїздками. Ми знаємо, як поєднати приємне з корисним і з радістю організувати для вас подорож у велику стіну Китаю!

Опубликовано
Оцените статью: (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *